Podcasty Staviame z dreva

V rámci platformy Staviame z dreva spájame priaznivcov prírodných materiálov, ekostavieb a prinášame všetky potrebné informácie, ktoré sa týkajú stavieb z dreva. Aj preto sme sa pustili do nahrávania podcastov, aby ste si nás mohli vypočuť pri raňajkách, pri ceste do práce, pri večernom behu či kdekoľvek, keď budete mať čas a chuť. 


#2 Presvedčte sa, že dom z dreva je ideálnou voľbou

O tom, ako sa zakladatelia Staviame z dreva rozhodli prekonať hranice svojho podnikania a založili online platformu, kde spojili svoje skúsenosti z realizačnej i projektovej časti a snažia sa popularizovať tému drevodomov. Prečo sa vlastne oplatí postaviť si dom z dreva?
Podcast si môžete vypočuť tu: 


Uvažujete nad domom z dreva? Kontaktujte nás na  info@staviamezdreva.sk.

#1 Vypočujte si náš prvý podcast - tentoraz o Áčkových DELTA domoch!

Za mikrofón sa posadil Pavol Pokorný z architektonickej kancelárie Pokorny architekti, ktorý bude bývať pravidelným hosťom našich podcastov.

Tu konkrétne vysvetľuje, prečo sa do projektu Áčkových domov pustil, aká je ich história, prečo si za názov vybrali slovo DELTA ako pomyselný symbol rozdielu a mnoho ďalšieho. 

 
Zaujal vás DELTA dom? Kontaktujte nás na  info@staviamezdreva.sk.

V prípade, že by vám napadli ďalšie zaujímavé otázky smerujúce na architektov či stavebné spoločnosti v úlohe realizátorov stavieb, napíšte nám ich do komentára pod tento blogový príspevok, pokúsime sa na ne odpovedať v ďalších dieloch podcastu.