Minimalistický prístup k životu? Malý rodinný dom SONJA je ideálne riešenie

V rámci projektu malých rodinných drevodomov nadväzuje koncept SONJA na štartovací dom EMA a malý veľký dom ALICA. Ide o originálny minimalistický koncept - pre všetkých ľudí s túžbou po nenáročnom a udržateľnom bývaní. Zároveň ponúka variabilitu presne na mieru vašich potrieb. Aj táto štúdia je z dielne architekta Pavla Pokorného | POKORNY ARCHITEKTI z platformy Staviame z dreva.  


Koncept SONJA ponúka dom s dvoma spálňami, dvoma kúpeľňami, obývačkou a obytnou kuchyňou na neuveriteľnom pôdoryse - menšom ako 60 m2. Zastavanosť menej ako 60 m2 (presne 59,97 m2, 5,8x10,34 metra) je navrhnutý zámerne. V mnohých lokalitách je práve takáto zastavanosť limitom pre výstavbu objektov sezónneho víkendového bývania či záhradných chatiek, funkčné nároky ktorých dom SONJA hravo zvládne. Cenová dostupnosť tohto riešenia dokonca už rezultovala do úvahy s klientami chystajúcim sa na dôchodok, kde by bolo riešením výstavba dvoch rovnakých domov SONJA, jeden pre domácu paniu + jeden pre domáceho pána – prepojené spoločným átriom. Aj takúto variabilitu ponúkajú malé rodinné drevodomy, ktoré sa stávajú čoraz vyhľadávanejším riešením mnohých ľudí.


Zaujal vás koncept malých rodinných domov? Ak premýšľate nad podobným riešením, prečítajte si viac o výhodách alebo nás kontaktuje - konzultujeme aj realizujeme! Tím Staviame z dreva.

Uvažujete o dome z dreva? Sme tu pre vás. Konzultujeme aj realizujeme - tím Staviame z dreva