Minimalistický prístup k životu? Malý rodinný dom SONJA je ideálne riešenie

V rámci projektu malých rodinných drevodomov nadväzuje koncept SONJA na štartovací dom EMA a malý veľký dom ALICA. Ide o originálny minimalistický koncept - pre všetkých ľudí s túžbou po nenáročnom a udržateľnom bývaní. Zároveň ponúka variabilitu presne na mieru vašich potrieb. Aj táto štúdia je z dielne architekta Pavla Pokorného | POKORNY ARCHITEKTI z platformy Staviame z dreva.  


Koncept SONJA ponúka dom s dvoma spálňami, dvoma kúpeľňami, obývačkou a obytnou kuchyňou na neuveriteľnom pôdoryse - menšom ako 60 m2. Zastavanosť menej ako 60 m2 (presne 59,97 m2, 5,8x10,34 metra) je navrhnutý zámerne. V mnohých lokalitách je práve takáto zastavanosť limitom pre výstavbu objektov sezónneho víkendového bývania či záhradných chatiek, funkčné nároky ktorých dom SONJA hravo zvládne. Cenová dostupnosť (130.000 €) tohto riešenia dokonca už rezultovala do úvahy s klientami chystajúcim sa na dôchodok, kde by bolo riešením výstavba dvoch rovnakých domov SONJA, jeden pre domácu paniu + jeden pre domáceho pána – prepojené spoločným átriom. Aj takúto variabilitu ponúkajú malé rodinné drevodomy, ktoré sa stávajú čoraz vyhľadávanejším riešením mnohých ľudí.

Ktorý byt poskytuje takýto priestorový luxus na ploche 60 m2 za 130.000 € €? 

Cenová kalkulácia:  na kľúč už od 130.000 €

Zaujal vás koncept malých rodinných domov? Ak premýšľate nad podobným riešením, prečítajte si viac o výhodách alebo nás kontaktuje - konzultujeme aj realizujeme! Tím Staviame z dreva.

Uvažujete o dome z dreva? Sme tu pre vás. Konzultujeme aj realizujeme - tím Staviame z dreva